// HAKKIMIZDA

"KUTU - AMBALAJ - KOLİ"

Çevre temizliği, her anımızı etkileyen sağlıklı bir yaşam konusudur.

Hakkımızda

Firmamız 2002 yılında Ambalaj sektörünün içinde yeni bir renk olarak ticari hayatına başlamış ve ilk etapta kağıt ambalaj kutu imalatı ile sektöre giriş yapmıştır. Firmamız kuruluşunun ilk günlerinden itibaren istenilen zamanda kaliteli hizmet unsurlarını ana prensip olarak kabul etmiştir. Bu sayede de edindiği müşteri portföyünün talepleri doğrultusunda ürün yelpazesini her geçen gün geliştirmiş ve sade kutu üretimi ile başladığı ambalaj sektöründe, yine kutu, oluklu kutu, poşet, köşebent, strech film gibi bir çok ambalaj ürünü ile üretimini çeşitlendirmiştir.

KOLİŞ ambalaj edindiği tecrübe ve deneyimle kendini daha da geliştirmiş ve şahıs şirketi olarak başladığı bu yolda her geçen gün müşteri portföyünü ve ürün çeşitliliğini artırarak kurumsallaşma adına ilk adımını atmış ve 2011 yılı itibarı ile KOLİŞ AMBALAJ OLUKLU MUKAVVA PLASTİK İNŞ. HAYV. SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ünvanı ile hizmet vermeye başlamıştır.

KOLİŞ Ambalaj 2012 yılı itibarı ile de daha kaliteli ürünler ile hizmet verebilmek adına ISO9001 kalite sistem çalışmalarını başlatmış ve 2013 yılı başı itibarı ile ISO9001/2008 kalite sistem belgesi alarak üretim sistemini kalite standardı ile perçinlemiştir.

KOLİŞ Ambalaj çalıştığı müşterilerinin çözüm ortağı olmayı kendine düstur edinmiş, bu sayede geliştirdiği dostluklarla her geçen gün kendini yenilemiş ve yenilemeye de devam etmektedir. Bugün sektöründe deneyimli personeli ve modern entegre tesisi ile kaliteden ödün vermeden, bol çeşit ve ekonomik fiyat prensibi ile sektöründe yeni ufuklara emin adımlarla ilerlemektedir.

Her zaman Destek Anlayışı

Siz değerli müşterilerimize, satış sonrasında da hizmet vermeye hazırız.

Dürüst Bir Politika

En çok önem verdiğimiz müşterilerimize dürüst bir politikas sergilemek...

Güvenilir Hizmet

Kolis Ambalaj güvenilir hizmet kalitesi ile sizlere hizmet vermektedir.

Uzun Vadeli Çalışma Planı

Satış sonrasında müşteri ile bağlantımızı koruyarak uzun çalışma planı sergiliyoruz.

AMBALAJ ÇÖP DEĞİLDİR, AYRIŞTIRMAK BİLİNÇTİR

Ambalaj, içine konulan ürünü en iyi şekilde koruyan, temiz kalmasını sağlayan ve taşınmasını kolaylaştıran değerli bir malzemedir.

Hakkımızda

Türkiye’de ve yurtdışındaki büyük kurumsal firmalara sağladığı titiz hizmetlerini iş ortaklarının taleplerini en doğru şekilde küresel gelişmeleri takip ederiz. İnsanların birbirlerine saygı duydukları huzurlu ve güvenli bir iş atmosferi yaratmak için çalışıyoruz.

İletişim Bilgileri